Bursa Siemens Teknik Servisi

bursa siemens teknik servisi

bursa siemens teknik servisi

Bursa Siemens Teknik Servisi

bursa siemens servisi Bursa’nın Nilüfer ilçesinde ve Bursa’nın 17 farklı ilçesinde servis hizmetleri vermektedir. Cihazlarınızda meydana gelebilecek olan sorunların giderilmesi için sizlerde dilerseniz rahat bir şekilde şirketimize ulaşabilir ve teknik servis hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Özel olanaklar ile özel servis hizmetleri sunmakta olan şirketimiz marka

Siemens olarak Türkiye’nin her yerinde memnuniyetiniz için çalışmak adına Bursa’da hizmete sunduğumuz siemens servis bursa, 7/24 verdiği telefon hizmeti ve haftanın 6 günü açık olan servisimiz ile sizlere her dakika yardımcı olabilmek adına çalışmaktayız.

Siemens servis bursa olarak, deneyimli ve güler yüzlü personelimiz ile her türlü çamaşır makinesi, buzdolabı, kombi gibi beyaz eşyalarınızın bakım ve arıza problemleri ile aklınıza takılan herhangi bir sorunuzu cevaplamak adına hazır ve nazır beklemekteyiz.

Ürünlerimiz ile ilgili olarak herhangi bir problem yaşadığınızda telefon numaralarımızı aradığınızda, probleminizi halledebilmek adına size soracağımız sorular doğrultusunda sorunu çözemiyorsak size uygun olan gün ve saati belirleyerek evinize gelir, probleminizi çözüme kavuştururuz. Üstelik değişen beyaz eşya fiyatları doğrultusunda artan tamir ücretlerini size yansıtmıyor ve aynı ücret üzerinden hizmet vermeye devam ediyoruz. Ürününüzü aldığınız andan itibaren verilen 1 yıllık garanti süresi bitmiş olsa dahi Siemens servis bursa olarak yardımınıza koşuyor, onayınız olmadan hiçbir işlem yapmıyor, üstelik arıza giderildikten sonra parça değişimi ve işçilik için de tekrar 1 yıl garanti veriyoruz. Ayrıca gelişmiş müşteri takip sistemimiz ile sorunlarınızın kaydını tutuyor ve sizlere daha iyi hizmet vermeye devam ediyoruz.

Arzuladığınız takdirde bizlere ulaşmak için Bursa’nın her yerine hizmet veren bayilerimize gelebilir, telefon numaralarımızdan arayabilir ya da internet sitemizden istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.