Bursa Siemens Buzdolabı Servisi

Bursa Siemens Buzdolabı Servisi

Bursa Siemens Buzdolabı Servisi

Bursa Siemens Buzdolabı Servisi

Çağımızın vazgeçilmez ögelerinden biri olan buzdolapları, diğer her eşyaya olduğu gibi bir süre sonra bozulmaya veyahut çalışmamaya başlamaktadır. Belirli aralıklarla bakımı yapılması gereken buzdolaplarının bakımı ve sorunlarının çözülebilmesi adına kurduğumuz bayilerimizin Bursa kolu olan bursa Siemens buzdolabı servisi, sizlere bu sorunlarınız için hizmet sağlamayı amaçlamaktadır.

Her yıl yaz ve kış olmak üzere ayarları yapılması gereken buzdolaplarının sorunları için bizzat eğittiğimiz deneyimli ve güler yüzlü personellerimiz sayesinde, aldığınız hizmetten %100 memnun olmanızı sağlamak bir numaralı görevimizdir.

Her ne kadar basit işlemler gibi görünse de eğitimli personel tarafından yapılması gereken bakım ve arıza durumlarının fiyatları, buzdolabı fiyatlarının artması sebebiyle artış gösterse de biz, firmamız olarak sizlere bu hizmetler için bursa siemens buzdolabı servisi olarak herhangi bir ücret artışı talep etmeden hizmet etmeye devam etmekteyiz.

Buzdolaplarınız ile ilgili olarak aklınıza takılan herhangi bir sorunuz için haftanın 6 günü hizmet veren bayilerimize gelebilir, 7/24 aktif olan telefonlarımız ile bilgi alabilir ya da bize internet sitemiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.